Στους εκπαιδευόμενους μας γίνονται καθημερινές θεραπείες όπως εργοθεραπεία, λογοθεραπεία, μουσικοθεραπεία, φυσιοθεραπεία, εκμάθηση και εξοικείωση με ηλεκτρονικά μέσα, ειδική διαπαιδαγώγηση, ειδική συμπεριφορά και συμβουλευτική γονέων.
![](https://elpida-autism.gr/wp-content/uploads/2020/06/20200603_134916-1024x580.jpg)
![](https://elpida-autism.gr/wp-content/uploads/2020/06/20200603_135145-1024x576.jpg)
![](https://elpida-autism.gr/wp-content/uploads/2020/06/20200603_135005-1024x576.jpg)
![](https://elpida-autism.gr/wp-content/uploads/2020/06/20200603_135115-1024x567.jpg)
![](https://elpida-autism.gr/wp-content/uploads/2020/06/20200603_135250-1024x556.jpg)
![](https://elpida-autism.gr/wp-content/uploads/2020/06/20200603_135235-1024x576.jpg)
![](https://elpida-autism.gr/wp-content/uploads/2020/06/20200603_135100-1024x562.jpg)
![](https://elpida-autism.gr/wp-content/uploads/2020/06/IMG-c211b22af6ea32990c3b29f89ffd744f-V-1024x768.jpg)
Στους εκπαιδευόμενους μας γίνονται καθημερινές θεραπείες όπως εργοθεραπεία, λογοθεραπεία, μουσικοθεραπεία, φυσιοθεραπεία, εκμάθηση και εξοικείωση με ηλεκτρονικά μέσα, ειδική διαπαιδαγώγηση, ειδική συμπεριφορά και συμβουλευτική γονέων.